Blej dhuratën më të bukur për 8 Mars në EBC Cosmetics

Blej dhuratën më të bukur për 8 Mars me lansime të reja, zbritje dhe dhurata për çdo blerje.

Për të festuar ditën e gruas blej dhuratë nga Versace, Viktor & Rolf, Therry Mugler, Montale, Mancera, Xerjoff dhe Diesel me 20% zbritje.

Blej dhuratë me 50% zbritje në artikuj të caktuar të brendeve  Hugo Boss, Calvin Klein dhe Burberry.

Nëse jeni në mëdyshje për dhuratë bleni GIFT Certifikatë me çfarëdo vlere.

Me blerje të ndryshme të dhuratave nga brendet Lancome,Estee Lauder, Clarins, Giorgio Armani, Gucci fito dhuratë çanta të ndryshme, parfum dhe set make up.

EBC ( Elegance & Beauty Cosmetics )  ka nëntë pika të shitjes të cilat ndodhen në këto lokacione: 

1.Bregu i Diellit , Rr.Eqrem Qabej 

2.Rr. Nëna Terezë 

3.Rr.Garibaldi, perballë hotel Grand 

4.ETC Fushë Kosovë 

5.Royall Mall, Rruga B 

6.Galeria M all, Prizren 

7.Albi Mall, Veterrnik kati 0 

8.Albi Mall, Veterrnik kati 1 

10.The Village, Ferizaj

Platforma për blerje online në të gjitha qytetet e Kosovës, Shqipërisë, Malit të Zi dhe Maqedonisë: www.ebc.shop

Prej 24 deri më 26 Nëntor, EBC vjen me zbritjen më të madhe vjetore për Black Friday

EBC Cosmetics është kompani lidere në industrinë e kozmetikës në vend, e njohur për origjinalitet dhe e vetmja kompani në Kosovë e autorizuar për shitjen në 9 pika zyrtare dhe online të brendeve më të njohura ndërkombëtare.

Në muajin Nëntor të këtij viti, EBC për “Black Friday” do të ofrojë zbritjen vjetore -30% në të gjithë artikujt nga data 24 Nëntor deri më 26 Nëntor.

Nëntë dyqanet e EBC ndodhen në këto lokacione:

1. Bregu i Diellit , Rr.Eqrem Qabej

2. Rr. Nëna Terezë

3. Rr.Garibaldi, përballë hotel Grand

4. ETC Fushë Kosovë

5. Royall Mall, Rruga B

6. Galeria Mall, Prizren

7. Albi Mall, Veterrnik kati 0

8. Albi Mall, Veterrnik kati 1

9. The Village Shopping & Fun, Ferizaj

Platforma për blerje online në të gjitha qytetet e Kosovës, Shqipërisë, Malit të Zi dhe Maqedonisë EBC SHOP : www.ebc.shop./

Fondatina Yves Saint Laurent me qëndrueshmëri 24 orë, një formulë e re revolucionare e mbushur me acid hialuronik

Fondatina Yves Saint Laurent me qëndrueshmëri deri në 24 orë, është një formulë e re revolucionare e mbushur me acid hialuronik.

Mbulueshmëri e plotë tek e cila mund të mbështeteni gjatë gjithë ditës, gjithë natës me All Hours.

Teksturë e hollë që shtrihet lehtë në lëkurë  me përfundim mat. Barazon tonin e lëkurës, duke lënë një fund natyral dhe duke mbuluar defektet e lëkurës.

LASH CLASH
EXTREME VOLUME MASCARA

VOLUME UP. CLASH ON.
GO BIG OR GO HOME.

Njihuni me Lash Clash maskarën më të re të YSL Beauty .

E projektuar me formulë të volumit që ka efekt që në aplikimin e parë. Me furçë të madhe dhe të butë për të krijuar një ndikim tronditës, Lash Clash flet për një brez të femrave të fuqishme që nuk kan frikë të përplasen me unitet.

Paketimi i mbështjellë në dizajnin më të bukur dhe me luksoz të YSL.

DERI  + 200% MË SHUMË VOLUM
24-ORË MBULUESHMËRI

 Lash Clash përmban furçën më të madhe të krijuar ndonjëherë në laboratorët tanë, për volum ekstrem që lehtë aplikohet nga rrënja deri te maja e qerpikëve.

Këto dy produkte i gjeni vetëm në EBC Cosmetics.

Për të lexuar më shumë rreth tyre: www.ebc.shop. / KultPlus.com

EBC me dhurata për 14 shkurt, 50 për qind zbritje në artikuj të caktuar

Festa e 14 shkurtit festohet më së miri me dhuratat  nga EBC ( Elegance & Beauty Cosmetics ) me lansime të reja dhe oferta plot dashuri.

Lansimet më të fundit nga brendet Yves Saint Laurent, Tom Ford, Giorgio Armani, Burberry dhe Valentino kanë mbërritur në dyqanet e EBC për ti testuar dhe për t’ua dhuruar të dashurit/të dashurës tuaj.

Dhurata e EBC për këtë vit është zbritja 50% në artikuj të caktuar të shumë kërkuar që do të mbeten si kujtim i ëmbël i këtij 14 shkurti.

Brendet Diesel,Viktor & Rolf, Versace, Thierry Mugler, Dolce & Gabanna, Paco Rabanne dhe Narciso Rodriguez do të kenë poashtu zbritje 20%.

EBC ( Elegance & Beauty Cosmetics ) ka nëntë pika të shitjes të cilat ndodhen në këto lokacione:

1. Bregu i Diellit , Rr.Eqrem Qabej

2. Rr. Nëna Terezë
3. Rr.Garibaldi, perballë hotel Grand
4. ETC Fushë Kosovë
5. Royall Mall, Rruga B
6. Galeria Mall, Prizren
7. Albi Mall, Veterrnik kati 0
8. Albi Mall, Veterrnik kati 1

9.The Village Shopping & Fun, Ferizaj

Platforma për blerje online në të gjitha qytetet e Kosovës, Shqipërisë, Malit të Zi dhe Maqedonisë: EBC SHOP./ KultPlus.com

Prej 24 deri më 27 Nëntor, EBC vjen me zbritjen më të madhe vjetore për Black Friday

EBC Cosmetics është kompani lidere në industrinë e kozmetikësnë vend, e njohur për origjinalitet dhe e vetmja kompani në Kosovë e autorizuar për shitjen në 9 pika zyrtare dhe online të brendeve më të njohura ndërkombëtare.

Në muajin nëntor të këtij viti, EBC për “Black Friday” do tëofrojë zbritjen vjetore -30% në të gjithë artikujt nga data 24 Nëntor deri më 27 Nëntor.

Nëntë dyqanet e EBC ndodhen në këto lokacione:

1. Bregu i Diellit , Rr.Eqrem Qabej

2. Rr. Nëna Terezë

3. Rr.Garibaldi, përballë hotel Grand

4. ETC Fushë Kosovë

5. Royall Mall, Rruga B

6. Galeria Mall, Prizren

7. Albi Mall, Veterrnik kati 0

8. Albi Mall, Veterrnik kati 1

9. The Village Shopping & Fun, Ferizaj

Platforma për blerje online në të gjitha qytetet e Kosovës, Shqipërisë, Malit të Zi dhe Maqedonisë EBC SHOP : www.ebc.shop./ / KultPlus.com

EBC Cosmetics organizon eventin për brendin e njohur MAC të cilin e solli ekskluzivisht në Kosovë

EBC Cosmetics është kompani lidere në industrinë e kozmetikës në vend e cila njihet për origjinalitetin e saj dhe për sjelljen e brendeve ekskluzive ndërkombëtare. EBC (Elegance & Beauty Cosmetics) ka sjellur brendet më të njohura botërore në vendin tone ku disa prej tyre janë La Mer, Tom Ford, Dior, No.9 Bond, Montale, Amouage dhe së fundmi MAC.

EBC ka organizuar eventin MAC më datë 20 Tetor ku nuk mungonte muzika, pijet, dhuratat dhe të ftuarit të cilët kanë qenë fytyra të njohura për publikun. Për të gjitha blerjet e klientëve atë ditë, janë dhënë dhuratë buzëkuqët MAC të cilët konsiderohen të jenë artikulli më i shitur.

Këndin MAC dhe produktet e këtij brendi mund ta vizitoni në dyqanin e EBC në qendrën tregtare Albi Mall në katin 0, dhe në EBC SHOP në linkun në vijim : https://ebc.shop/shop?Brand=MAC .

Më poshtë disa pamje nga eventi MAC. / KultPlus.com

EBC vjen me zbritjen e madhe vetëm një ditore në blerjet online

Në muajin shtator të këtij viti, EBC ka vendosur të ofrojë zbritjen e madhe -30% në të gjithë artikujt vetëm për blerje online dhe vetëm me datën 24 Shtator

EBC Cosmetics është kompani lidere në industrinë e kozmetikës në vend, e njohur për origjinalitet dhe e vetmja kompani në Kosovë e autorizuar për shitjen në 9 pika zyrtare dhe online të brendeve më të njohura ndërkombëtare.

Në platformën për blerje online : www.ebc.shop ju mund të realizoni blerjen nga të gjitha qytet e Kosovës, Shqipërisë, Maqedonisë dhe Malit të Zi./ KultPlus.com

EBC Cosmetics feston ditën ndërkombëtare të buzëkuqit me zbritjen “Lips Week”

Buzëkuqi është pjesë e pandashme e vajzave dhe grave, dhe secila prej tyre tashmë ka krijuar lidhjen me buzëkuqin e preferuar.

Me datën 29 Korrik është dita ndërkombëtare e buzëkuqit, dhe EBC këtë ditë të shënuar për vajzat dhe gratë, ofron një mundësi që buzëkuqët e preferuar ti marrin me një zbritje.

Lips Week në EBC Cosmetics ka filluar prej datës 25 Korrik dhe do të vazhdoj deri më datën 31 Korrik duke ofruar një zbritje prej 30%, për buzëkuqët.

Për të shijuar këtë festë ndërkombëtare, ju keni rastin që në çantën tuaj të keni buzëkuqë të brendeve më të njohura: Dior, Lancome, Estee Lauder, Shiseido, Clarins, Clinique.

EBC Cosmetics operon në tregun tonë që nga viti 1993 si e vetmja kompani në Kosovë e autorizuar për shitjen në 8 pika:

1.      Bregu i Diellit , Rr. Eqrem Çabej

2.      Rr. Nëna Terezë  

3.      Rr. Garibaldi, përballë hotel Grand

4.      ETC Fushë Kosovë       

5.      Royall Mall, Rruga B

6.      Galeria Mall, Prizren

7.      Albi Mall, Veterrnik kati 0

8.      Albi Mall, Veterrnik kati 1

9.      The Village Shopping & Fun , Ferizaj

Platforma online EBC SHOP : http://www.ebc.shop

Hapet franshiza e parë e EBC Cosmetics në Ferizaj


EBC Elegance and Beauty Cosmetics këtë vit ka lansuar projektin për të zgjeruar biznesin edhe në formë franshize në të gjithë Kosovën.

Franshiza e parë e EBC po hapet në Ferizaj në datën 21.07.2022 me lokacion në qendrën tregtare ‘The Village Shopping & Fun’.

EBC ofron akses në një gamë të gjerë produktesh kozmetike të klasit botëror, një emër të ndërtuar që 30 vite dhe një model biznesi që ka pasur dekada suksesi pas tij.

EBC është një kompani lidere e kozmetikës në Kosovë me një profil jashtëzakonisht të lartë të brendit. / KultPlus.com

MAC Cosmetics më në fund arriti në Kosovë

Ekskluzivisht në EBC Cosmetics me lokacion në ALBI MALL hapet këndi MAC Cosmetics!

Me rastin e ardhjes, MAC Cosmetics dhuron 100 buzëkuq për 100 klientët e saj të parë!

“All Ages, All Races, All Genders” është motoja e markës me famë botërore MAC Cosmetics dhe përshkruan më së miri se për kë është menduar – për të gjithë!

Kur flasim për markën MAC, flasim për kozmetikë që i fton të gjithë të luajnë me grimin dhe për shkak se nuk përjashton askënd, sot ka miliona fansa në çdo cep të botës.

Sot, MAC është një fenomen global i bukurisë dhe çelësi i suksesit ishte padyshim paketimi elegant minimalist, i cili fokusohej ekskluzivisht tek ngjyrat, nuancat dhe cilësia.

Me gamën e saj të gjerë, cilësinë e lartë dhe qasjen e guximshme, kozmetika MAC ka pushtuar industrinë e bukurisë në vetëm pak vite.

Sot, kozmetika MAC shitet në mbi 120 vende në mbarë botën. Brendin e karakterizojnë disa koleksione në muaj, si dhe bashkëpunime me yje botërorë si Rihanna, Ariana Grande, Giambatista Valli e shumë të tjerë.

Falë make-up artistëve dhe fansave në mbarë botën, MAC sot zë vendin e parë në botë për grim!

MAC tani e gjeni në EBC Cosmetics, Albi Mall./ KultPlus.com

EBC vjen me zbritjen më të madhe vjetore në të gjithë artikujt

EBC Cosmetics është kompani lidere në industrinë e kozmetikës në vend, e njohur për origjinalitet dhe e vetmja kompani në Kosovë e autorizuar për shitjen në 8 pika dhe online të brendeve më të njohura ndërkombëtare.

Edhe këtë vit si çdo vit tjetër, EBC njofton për zbritjen vjetore me datat 21 deri më 24 Prill.

Zbritje vlen per te gjitha dyqanet e EBC qe ndodhen në këto lokacione:

1. Bregu i Diellit , Rr.Eqrem Qabej
2. Rr. Nëna Terezë
3. Rr.Garibaldi, perballë hotel Grand
4. ETC Fushë Kosovë
5. Royall Mall, Rruga B
6. Galeria Mall, Prizren
7. Albi Mall, Veterrnik kati 0
8. Albi Mall, Veterrnik kati 1

Si dhe ne Platformen për blerje online në të gjitha qytetet e Kosovës, Shqipërisë, Malit të Zi dhe Maqedonisë EBC SHOP : www.ebc.shop.

Për çdo blerje të procesuar përmes EBC SHOP, fitoni dhurata të ndryshme./ KultPlus.com

Blej dhuratën më të bukur për gjininë më të bukur në EBC Cosmetics

Blej dhuratën më të bukur për 8 Mars me lansime të reja, zbritje dhe dhurata për çdo blerje.

Për të festuar ditën e gruas blej dhuratë nga Narciso Rodriguez, Dolce Gabanna, Versace, Paco Rabanne, Carolina Herrera, Jean Paul Gaultier dhe Diesel me 20% zbritje.

Blej dhuratë me 50% zbritje në artikuj të caktuar të brendeve Gucci, Roberto Cavalli, Hugo Boss, Calvin Klein dhe 8% në të gjithë artikujt e tjerë.

Nëse jeni në mëdyshje për dhuratë bleni GIFT Certifikatë me çfarëdo vlere.

Me blerje të vlerave të ndryshme nga Lancome,Estee Lauder, Clarins, Giorgio Armani, Gucci fito dhuratë çanta të ndryshme, parfum dhe set make up.

EBC ( Elegance & Beauty Cosmetics )  ka tetë pika të shitjes të cilat ndodhen në këto lokacione: 

1. Bregu i Diellit , Rr.Eqrem Qabej 

2. Rr. Nëna Terezë 

3. Rr.Garibaldi, perballë hotel Grand 

4. ETC Fushë Kosovë 

5. Royall Mall, Rruga B 

6. Galeria M all, Prizren 

7. Albi Mall, Veterrnik kati 0 

8. Albi Mall, Veterrnik kati 1 

Platforma për blerje online në të gjitha qytetet e Kosovës, Shqipërisë, Malit të Zi dhe Maqedonisë: EBC SHOP /KultPlus.com

Lansime të reja, zbritje dhe Gift Certificate për ditën e të dashuruarve në EBC Cosmetics

Festa e 14 shkurtit është duke ardhur dhe EBC ( Elegance & Beauty Cosmetics ) është duke sjellë këtë festë më afër jush, me oferta plot dashuri.  

Lansimet më të fundit nga brendet Yves Saint Laurent, Tom Ford, Giorgio Armani, Amouage , Valentino kanë mbërritur në dyqanet e EBC për ti testuar dhe për t’ua dhuruar të dashurit/të dashurës tuaj.

Për ata që dëshirojnë që dhuratën ta kenë plotësisht si të ëndrrave, EBC ( Elegance & Beauty Cosmetics ) ofron blerjen e Gift Çertifikatës, e cila mund të shfrytëzohet në të gjitha produktet që dëshirojnë, në cilëndo nga pikat e EBC.

Dhurata e EBC ( Elegance & Beauty Cosmetics )  për këtë vit është zbritja 50% në artikuj të caktuar të shumë kërkuar që do të mbeten si kujtim i ëmbël i këtij 14 shkurti.  

EBC ( Elegance & Beauty Cosmetics )  ka tetë pika të shitjes të cilat ndodhen në këto lokacione: 

1. Bregu i Diellit , Rr.Eqrem Qabej 

2. Rr. Nëna Terezë 

3. Rr.Garibaldi, perballë hotel Grand 

4. ETC Fushë Kosovë 

5. Royall Mall, Rruga B 

6. Galeria M all, Prizren 

7. Albi Mall, Veterrnik kati 0 

8. Albi Mall, Veterrnik kati 1 

Platforma për blerje online në të gjitha qytetet e Kosovës, Shqipërisë, Malit të Zi dhe Maqedonisë: EBC SHOP 

https://www.facebook.com/ebccosmetics/videos/3134937313442541

EBC Cosmetics lanson kampanjën e produkteve ideale për festat e fundvitit

EBC Cosmetics është kompani lidere në industrinë e kozmetikës në vend, e njohur për origjinalitet dhe e vetmja kompani në Kosovë e autorizuar për shitjen në 8 pika dhe online të brendeve më të njohura ndërkombëtare.

Për festat e fundvitit, EBC ka lansuar kampanjën e produkteve ideale për t’ua dhuruar më të dashurve tuaj.

Propozimet për dhurata përfshijnë seta bukurie me produkte për grim, për kujdesin ndaj lekurës dhe parfume.

Poashtu EBC ofron mundësinë e blerjes së ‘Giftcard’, e cila mund të shfrytezohet kur do në cilën do pikë të EBC dhe online.

Tetë dyqanet e EBC ndodhen në këto lokacione:

1. Bregu i Diellit , Rr.Eqrem Qabej

2. Rr. Nëna Terezë

3. Rr.Garibaldi, perballë hotel Grand

4. ETC Fushë Kosovë

5. Royall Mall, Rruga B

6. Galeria M all, Prizren

7. Albi Mall, Veterrnik kati 0

8. Albi Mall, Veterrnik kati 1

Platforma për blerje online në të gjitha qytetet e Kosovës, Shqipërisë, Malit të Zi dhe Maqedonisë: EBC SHOP

https://www.instagram.com/ebccosmetics/?hl=en./ / KultPlus.com

c

EBC Cosmetics nënshkruan kontratë për shitje online të brendit Dior

Luljetë Belegu pronare e EBC (Elegance Beauty Cosmetics) ka nënshkruar kontratë për shitjen online të brendit DIOR si distributor i vetëm në rajon. Në platformën për blerje online të EBC përveç DIOR mund të gjeni edhe brende të tjera të njohura botërore si La Mer, Lancome, Tom Ford, Yves Saint Laurent, Giorgio Armani, Shiseido, Valentino , Hugo Boss dhe shume te tjera.

EBC Cosmetics operon në tregun tonë që nga viti 1993 dhe që atëherë ajo vazhdon të jetë lider sa i takon produkteve kozmetike.

EBC ka 8 pika të shitjes në Kosovë:

1.      Bregu i Diellit , Rr. Eqrem Çabej

2.      Rr. Nëna Terezë  

3.      Rr. Garibaldi, përballë hotel Grand

4.      ETC Fushë Kosovë       

5.      Royall Mall, Rruga B

6.      Galeria Mall, Prizren

7.      Albi Mall, Veterrnik kati 0

8.      Albi Mall, Veterrnik kati 1

Platforma online EBC SHOP : www.ebc.shop

EBC Cosmetics prezanton parfumat më të mirë për vjeshtën 2021

Ndërsa afrohet vjeshta, të gjithë duhet të zgjedhim aroma që janë të ngrohta, veçanërisht për ato ditë dhe netë të freskëta të vjeshtës.

Aromat më të mira për t’u përdorur këtë muaj kanë nota dhe bazë të ngrohta që do të qëndrojnë në rrobat tuaja gjatë.

Këto janë pesë nga aromat kryesore që EBC Cosmetics ju propozon për këtë vjeshtë:

1.My Way Eau de Parfum Intense nga Giorgio Armani

My Way Intense është një ftesë për një udhëtim të zbulimit të vetes, takimeve kuptimplota dhe përvojave të paharruara. Me lule portokalli, tuberozë dhe vanilje – kjo aromë e ndritshme është një kthesë moderne në notat klasike dhe të dashura. I sapolansuar, ky parfum mendohet te jetë trendi i kësaj stine.

2.Oud Wood nga Tom Ford

Parfumi Oud Wood filloi interesimin aktual për këtë përbërës (të shtrenjtë) që buron nga një pemë agari e infektuar me kërpudha. Aromë prej druri dhe pikante me nuanca vanilje, balsamike dhe pluhur.Oud Wood ju mbështjell në ud të rrallë, erëza ekzotike dhe kardomom, pastaj ekspozon përzierjen e tij të pasur dhe të errët të sensualitetit.Ky parfum konsiderohet të jetë një nga kolonjat ideale për vjeshtën e çfarëdo viti.

3. Libre nga Yves Saint Laurent

Parfumi Libre është bërë për ata që luajnë sipas rregullave të tyre. Ajo ngjall ndjenja të besimit dhe sofistikimit duke ruajtur akoma nota të lehta, flirtuese, me lule të livandos..

Aroma e re e lirisë nga Yves Saint Laurent kombinon thelbin e livandës nga Franca me sensualitetin e lulëzimit portokall maroken, për një shkrirje unike lulesh.

Këto shënime janë të balancuara nga misku i cili e bënë këtë aromë ideale për vjeshtë.

4. Uomo Born in Roma nga Valentino

Krijuar në një përzierje violete e lë absolut dhe të tymosur vetiverin. Erëza e xhenxhefilit, kripa minerale janë vetë shkëlqimi i një note moderne drunore.Këto akorde të sofistikuara dhe moderne janë frymëzuar nga vetë romët: qyteti ku eleganca ka qenë gjithmonë e ndërthurur me modernitetin, ku klasicizmi zmadhohet nga jeta e hidhur dhe e gjallë. Një kimi delikate dhe akoma e paharrueshme që është kapur në shishe të mrekullueshme.Shishja është projektuar me zbukurimin ikonik Valentino, frymëzuar nga arkitektura rome, e cila është nënshkrimi i Valentino Couture.

5. Burberry Her Intense Eau de Parfum

Her Intense, një aromë e guximshme që kap energjinë e fuqishme të Londrës – intensive por edhe elegante. Pasi të vendosni këtë parfum vjeshte, do të nuhasni menjëherë notat e freskëta dhe me shije frutash. Prisni rreth një minutë që aroma të vendoset dhe do të mbeteni me një aromë më të ekuilibruar për pjesën tjetër të ditës tuaj. E ngrohtë dhe pak e errët, por notat kryesore të manaferrës dhe qershisë e bëjnë atë të gjallë dhe argëtuese.

EBC Cosmetics operon në tregun tonë që nga viti 1993 si e vetmja kompani në Kosovë e autorizuar për shitjen në 8 pika:

1.      Bregu i Diellit , Rr. Eqrem Çabej

2.      Rr. Nëna Terezë  

3.      Rr. Garibaldi, përballë hotel Grand

4.      ETC Fushë Kosovë       

5.      Royall Mall, Rruga B

6.      Galeria Mall, Prizren

7.      Albi Mall, Veterrnik kati 0

8.      Albi Mall, Veterrnik kati 1

Platforma online EBC SHOP : www.ebc.shop

https://www.instagram.com/ebccosmetics/?hl=en./

(Shkrim i sponsorisuar nga EBC Cosmetics) / KultPlus.com

Dita ndërkombëtare e buzëkuqit, EBC Cosmetics me zbritjen “Lips Week”

Buzëkuqi është pjesë e pandashme e vajzave dhe grave, dhe secila prej tyre tashmë ka krijuar lidhjen me buzëkuqin e preferuar, ngjyrën, aromën dhe dizajnin e tyre.

Sot është dita ndërkombëtare e buzëkuqit, dhe EBC këtë ditë të shënuar për vajzat dhe gratë, ofron një mundësi që buzëkuqët e preferuar ti marrin me një zbritje.

EBC njofton se Lips Week ofron një zbritje prej 30%, për buzëkuqët, e që një ofertë të tillë e kanë prej 26 deri më 31 korrik.

Dhe për të shijuar këtë festë ndërkombëtare, ju keni rastin që në çantën tuaj të keni buzëkuqë të brendeve më të njohura: Dior, Lancome, Estee Lauder, Shiseido, Clarins, Clinique.

EBC Cosmetics operon në tregun tonë që nga viti 1993 si e vetmja kompani në Kosovë e autorizuar për shitjen në 8 pika:

1.      Bregu i Diellit , Rr. Eqrem Çabej

2.      Rr. Nëna Terezë  

3.      Rr. Garibaldi, përballë hotel Grand

4.      ETC Fushë Kosovë       

5.      Royall Mall, Rruga B

6.      Galeria Mall, Prizren

7.      Albi Mall, Veterrnik kati 0

8.      Albi Mall, Veterrnik kati 1

Platforma online EBC SHOP : www.ebc.shop

https://www.instagram.com/ebccosmetics/?hl=en./ / KultPlus.com

EBC Cosmetics, sjell kampanjën me grim falas për maturantet me produktet e brendeve më të njohura botërore

Kompania lidere në industrinë e kozmetikës, EBC Cosmetics, e cila njihet për origjinalitetin e saj dhe sjelljen e brendeve ekskluzive ndërkombëtare, ku së fundmi kanë lansuar një kampanjë ku përfshihet grimi profesional falas për maturante me produktet e brendeve më të njohura botërore, shkruan KultPlus.

Vajzat e interesuara kanë mundësinë të zgjedhin produktet me të cilat ato dëshirojnë të grimohen. Ndërsa, ato mund të caktojnë terminin duke thirrur në numrin e tyre ose kontaktuar faqen në rrjetet sociale.

EBC Cosmetics operon në tregun tonë që nga viti 1993 si e vetmja kompani në Kosovë e autorizuar për shitjen në 8 pika:

1.      Bregu i Diellit , Rr. Eqrem Çabej

2.      Rr. Nëna Terezë  

3.      Rr. Garibaldi, përballë hotel Grand

4.      ETC Fushë Kosovë       

5.      Royall Mall, Rruga B

6.      Galeria Mall, Prizren

7.      Albi Mall, Veterrnik kati 0

8.      Albi Mall, Veterrnik kati 1

Platforma online EBC SHOP : www.ebc.shop

https://www.instagram.com/ebccosmetics/?hl=en / KultPlus.com

EBC Cosmetics një ndër kompanitë më të suksesshme, vazhdon të sjell në Kosovë brendet më të njohura të kozmetikës

EBC Cosmetics është kompani lidere në industrinë e kozmetikës në vend e cila njihet për origjinalitetin e saj dhe për sjelljen e brendeve ekskluzive ndërkombëtare.

Ky biznes i suksesshëm, udhëhiqet nga pronarja e vetme, Luljete Belegu duke dëshmuar kështu që gratë në vendin tonë fuqishëm po tregojnë sukses në secilën fushë.

EBC Cosmetics operon në tregun tonë që nga viti 1993 si e vetmja kompani në Kosovë e autorizuar për shitjen në 8 pika:
1.      Bregu i Diellit , Rr. Eqrem Çabej
2.      Rr. Nëna Terezë   
3.      Rr. Garibaldi, përballë hotel Grand
4.      ETC Fushë Kosovë        
5.      Royall Mall, Rruga B
6.      Galeria Mall, Prizren
7.      Albi Mall, Veterrnik kati 0
8.      Albi Mall, Veterrnik kati 1

Në muajin Mars të vitit te kaluar, EBC ka lansuar për herë të parë platformën për të blerë online www.ebc.shop për t’i ofruar klientëve të tyre produktet e brendeve më të njohura ndërkombëtare të kozmetikës. Ajo është kompania e vetme e autorizuar për shitje të këtyre brendeve online në vendin tonë.

Platforma online EBC SHOP: www.ebc.shop

Pronarja Luljete Belegu e cila në vazhdimësi punon që tregut tonë ti shtohen linjat më të njohura botërore të kozmetikës, shprehet e lumtur për suksesin e vazhdueshëm që EBC e ka dhe për rritjen e këtij biznesi çdo ditë e më shumë.

Në Gusht të vitit të kaluar, EBC ka hapur dyqanin më të madh në rajon me lokacion në qendrën tregtare Albi Mall, Veterrnik.

Luljete Belegu, tutje ka njoftuar se përveç brendeve të njohura si Dior, Tom Ford, Yves Saint Laurent, Giorgio Armani, Lancome, Shiseido, Guerlan, EBC Cosmetics do të sjell për herë të parë edhe brendet si La Mer, Valentino dhe shumë të tjera.

Përveç zhvillimit te biznesit, pronarja Luljeea Belegu gjatë këtyre viteve ka treguar edhe pjesën e saj humane, ku ka punësuar mbi 45 vajza/gra dhe është angazhuar personalisht që t’i dërgoj në trajnime të ndryshme për t’i avancuar sa më shumë.

Sipas pronares Luljeta Belegu, suksesi në biznes vjen vetëm si rezultat i punës së madhe, përkushtimit dhe dashurisë për të sjell më të mirën për klientët.

Krejt për fund, Luljeta Belegu premton që EBC Cosmetics është duke punuar vazhdimisht për të ju ofruar klientëve produktet më të mira dhe mundësinë që këto produkte të vijnë afër tyre sa më lehtë e shpejtë. / KultPlus.com

Luljete Begolli, pronarja e EBC Cosmetics

EBC vjen me zbritjen më të madhe vjetore, datat 21 – 23 prill janë rezervuar për ju

EBC Cosmetics është kompani lidere në industrinë e kozmetikës në vend, e njohur për origjinalitet dhe e vetmja kompani në Kosovë e autorizuar për shitjen në 8 pika dhe online të brendeve më të njohura ndërkombëtare.

Në muajin prill të këtij viti, EBC ka vendosur të ofrojë zbritjen vjetore deri -30% në të gjithë artikujt nga data 21 prill deri më 23 prill.

Tetë dyqanet e EBC ndodhen në këto lokacione:

1. Bregu i Diellit , Rr.Eqrem Qabej

2. Rr. Nëna Terezë

3. Rr.Garibaldi, perballë hotel Grand

4. ETC Fushë Kosovë

5. Royall Mall, Rruga B

6. Galeria Mall, Prizren

7. Albi Mall, Veterrnik kati 0

8. Albi Mall, Veterrnik kati 1

Platforma online EBC SHOP : www.ebc.shop

Njëkohësisht, EBC Cosmetics ka ndërmarrë të gjitha masat e nevojshme për të dezinfektuar objektet e pikave si dhe ka pajisur stafin me mjetet e nevojshme për mbrojtje të shëndetit sipas standardeve dhe udhëzimeve higjienike dhe të sanitarisë. / KultPlus.com

EBC Cosmetic bëhet sponsor i Superligës së Femrave, pas marrëveshjes me Federatën e Basketbollit të Kosovës

EBC Cosmetics do të jetë sponsor i Superligës së Femrave dhe tashmë kjo garë do të quhet EBC Superliga e Femrave. 

Marrëveshjen e kanë nënshkruar Elvira Dushku, Sekretare e Përgjithshme e FBK-së dhe Tea Belegu, përfaqësuese e EBC Cosmetics.

“Si kompani jemi shumë krenarë që do të jemi sponsor të Superligës së Femrave, dhe në përkrahje të femrave”, kanë thënë drejtuesit e EBC Cosmetics.

Nënshkrimi i kësaj marrëveshje do të jetë një ndihmesë e madhe për klubet e Superligës së Femrave, por edhe për basketbollin e femrave në përgjithësi.

“Besojmë se bashkëpunimi do të vazhdoj për një kohë të gjatë. Jemi të lumtur që po bashkëpunojmë me Federatën e Basketbollit të Kosovës”, ka thënë Belegu. / KultPlus.com

EBC Cosmetics hap dyqanin më të madh të kozmetikës në rajon

EBC Cosmetics është kompani lidere në industrinë e kozmetikës në vend, e njohur për origjinalitet dhe e vetmja kompani në Kosovë e autorizuar për shitjen në 8 pika dhe online të brendeve më të njohura ndërkombëtare.

1. Bregu i Diellit , Rr.Eqrem Qabej

2. Rr. Nëna Terezë

3. Rr.Garibaldi, perballë hotel Grand

4. ETC Fushë Kosovë

5. Royall Mall, Rruga B

6. Galeria Mall, Prizren

7. Albi Mall, Veterrnik kati 0

8. Albi Mall, Veterrnik kati 1

Platforma online EBC SHOP : www.ebc.shop

Në Gusht të këtij viti, EBC hap dyqanin më të madh në rajon me lokacion në qendrën tregtare Albi Mall, Veterrnik.

Risi përveq brendeve të njohura si Dior,Tom Ford,Yves Saint Laurent,Giorgio Armani,Lancome,Shiseido … do të jenë për herë të parë brendet si La Mer dhe Valentino.

Njëkohësisht, EBC Cosmetics ka ndërmarrë të gjitha masat e nevojshme për të dezinfektuar objektet e pikave si dhe ka pajisur stafin me mjetet e nevojshme për mbrojtje të shëndetit sipas standardeve dhe udhëzimeve higjienike dhe të sanitarisë.

(Shkrim i sponsorisuar nga EBC Cosmetics)

EBC Cosmetics, kompania e vetme në Kosovë e autorizuar për shitje online të brendeve luksoze

EBC Cosmetics është kompania e vetme në Kosovë e autorizuar për shitje online të brendeve luksoze si TOM FORD, DIOR, ESTEE LAUDER, LANCOME, CLINIQUE, CLARINS, SHISEIDO, BIOTHERM dhe shumë të tjera.

EBC Cosmetics është kompani lidere në industrinë e kozmetikës në vend e cila njihet për origjinalitetin e saj dhe për sjelljen e brendeve ekskluzive ndërkombëtare.

Në muajin Mars të këtij viti, EBC ka lansuar për herë të parë platformën për të blerë online www.ebc.shop për t’i ofruar klientëve të tyre produktet e brendeve më të njohura ndërkombëtare të kozmetikës. Ajo është kompania e vetme e autorizuar për shitje të këtyre brendeve online në vendin tonë.

Linku ku mund të kyqeni për blerjet online: https://ebc.shop/?fbclid=IwAR1hHDBrweYnO9adj5HvZBncfpQS2YM2DJ5bCUpmRqycgYluwrESTmgcXtE