Elvini, shqiptari që mahniti jurinë e emisionit ‘Talang’ në Suedi (VIDEO)

12 Janar, 2019 - 10:15 am

Një talent që do ta mbani mend për një kohë të gjatë.

Djaloshi Elvin Xhinovci, me origjinë shqiptare por i cili jeton në Suedi, ka marrë pjesë në Talang I TV4, një emision televiziv i njohur për zbulimin e talenteve në Suedi.

Shqiptari ka kënduar disa këngë, dhe ka sjellë zhanrin rep duke imituar idollin e tij, Samir Badran.

Elvini është një tjetër djalë që po na bën krenarë me suksesin e tij në skenën ndërkombëtare ndërsa videoja e tij në Youtube ka rreth 32 mijë shikime në vetëm ditën e parë të lansimit. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme