займ на карту онлайн потребительский кредит

Isra Abazi sjellë ‘New Rules’ nga Dua Lipa (VIDEO)

11 Nëntor, 2017 - 11:48 am

Kënga “New Rules” e Dua Lipës është shndërruar tanimë në një himn momental në muzikën pop.

Kënga më e dëgjuar e Duas momentalisht, me miliona klikime në rrjetet sociale, e ka bërë këngëtaren më aktuale se asnjëherë.

Isra Abazi, një vajzë e re dhe nxënëse e Shkollës së Muzikës ‘Misbah and Friends’ ka zgjedhur këtë këngë dhe e ka sjellë atë e shoqëruar nga Kreshnik Berisha.

Isra, vajza e solokëngëtares Sanije Matoshi, pos pianos, pasion e ka edhe këndimin.

Isra në këtë incizim e sjellë këngën e Dua Lipës në një version interesant dhe mjaft të arrirë për një vajzë të moshës së saj. / KultPlus.com

Të ngjajshme