Këtu mund ta ndiqni performancën e plotë të Erza Muqollit me Inva Mulën (VIDEO)

5 Mars, 2018 - 3:26 pm

Erza Muqolli e cila është duke shkëlqyer në skenën franceze, ka zbritur në skenën e spektaklit garues “Virtuzoët”, e cila bashkë me sopranon e njohur shqiptare Inva Mula kanë kënduar “La Boheme”, shkruan KultPlus.

Kjo paraqitje është mirëpritur nga audienca, paraqitje kjo që është vlerësuar edhe me komente të shumta në rrjete sociale. Në videon më poshtë mund ta shikoni interpretimin e plotë të Erza Muqollit dhe Inva Mula./KultPlus.com

Të ngjajshme