Njihuni me Alinën, 6-vjeçarja më e bukur në botë (FOTO)

16 Tetor, 2019 - 3:30 pm

Një vogëlushe 6-vjeçare nga Rusia, e quajtur Alina Yakupova, është cilësuar si vajza më e bukur në botë.

6-vjeçarja nga Moska e ka nisur modelimin që në moshën 4-vjeçare dhe tashmë numëron mijëra ndjekës në profilin e saj në Instagram.

Vogëlushja me sytë jeshil, i ka bërë të gjithë për vete me ëmbëlsinë dhe bukurinë e tipareve të saj, ndaj e ka më shumë se të merituar titullin “vogëlushja më e bukur në botë”.

Alina numëron fansa nga e gjithë bota, të cilët s’i kursejnë komplimentet në fotot e saj në Instagram.

Kjo nuk është hera e parë që një vogëlushe nga Rusia cilësohet si “më e bukura në botë”.

Para Alinës, këtë ‘titull’ e zotëronte Anastasia Knyazeva, e cila ka tipare afërsisht të njëjta me Alinën.

Të fundit

Të ngjajshme