Rita dhe Elena Ora si fëmijë (FOTO)

19 Mars, 2018 - 10:45 am

Rita Ora është këngëtarja shqiptare, që po pushton botën me muzikën dhe koncertet e saj, shkruan KultPlus.

Ajo së fundmi po shijon suksesin e dy këngëve hite “Anywhere” dhe këngës “For You”, bashkëpunim me këngëtarin Liam Payne. Ndërsa së fundmi po mahnit edhe me paraqitjet e saj nëpër evenimente prestigjioze.

Rita Ora është shpërngulur në moshën një vjeçare për në Angli, atje ku kaluar fëmijërinë e saj dhe është rritur profesionalisht, mirëpo Rita asnjëherë nuk e ka mohuar se vjen nga Kosova.
KultPlus sot ju sjellë një fotografi nga fëmijëria e Rita Orës, ku ajo shihet në krah të motrës së saj, Elena Ora.Fotografia është publikuar nga Micky Haxhiislami./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme