The Voice Albania ka shpallur zërin më të mirë, fiton Altea e skuadrës Gjoka

19 Prill, 2019 - 11:50 pm

Altea është shpallur zëri më i mirë i The Voice Albania, shkruan KultPlus. Në këtë garë të fortë që ka nisë tash e sa muaj, në mbrëmjen e së premtes ka dalë të jetë fituese Altea, e cila në finale ishte me dy zëra të tjërë: Erza dhe Anisa.

Në The Voice Albania të këtij edicioni është vlerësuar se ka pasë mjaftë zëra të fuqishëm, por sukadra Gjoka arriti të rrëmbejë këtë cmim, kurse trajnerë të tjerë të këtij edicioni sihte Miriam Cani dhe Arilena./KultPlus.com  

Të fundit

Të ngjajshme