Danjela mahnitë në ‘The Voice Kids’ me këngën e Elvana Gjatës (VIDEO)

27 Janar, 2018 - 1:29 pm

Ajo mbrëmë ka mahnitur me zërin e saj.

Danjela, një vajzë e re ka kënduar mbrëmë në The Voice Kids këngën “Me ty” nga Elvana Gjata dhe ka mahnitur jurinë e këtij spektakli.

Këto janë audicionet ku juria duhet të shtypë butonin që konkurrentët të mund të kalojnë në fazat tjera. Dhe Danjela ia arriti të mahniste të katër anëtarët e jurisë: Miriam Canin, Eneda Tarifën, Renis Gjokën dhe Aleksandër Gjokën.

“The Voice Kids Albania” ka nisur audicionet dhe spektaklet muzikore ku zbulon talentet e reja në këndim. Spektakli zgjon kureshtjen e shikuesve për të parë këto talente të cilat në të ardhmen mund të jenë këngëtarët kryesorë të estradës shqipe. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme