Ben Berdynaj sjellë me kitarë himnin e Kosovës (VIDEO)

15 Shkurt, 2018 - 8:31 pm

Ky është Ben Berdynaj. I lindur dhe rritur në Amerikë, ai nuk harron sakrificën e familjes dhe popullit të tij për lirinë dhe pavarësinë e Kosovës.

Në këtë video është intonimi i himnit të Kosovës nga Beni në versionin unplugged. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme