“The Voice Kids” konfirmon fillimin e spektaklit (VIDEO)

8 Nëntor, 2017 - 10:47 pm

Në këtë edicion, trajnerë të fëmijëve janë artistët: Miriam Cani,Aleksandër Gjoka, Eneda Tarifa dhe Renis Gjoka. Poashtu, ky show tashmë ka lansuar edhe videon, shkruan KultPlus.

Nga muaji janar, në ekranin e televizionit do të rikthehet ‘The Voice Kids’, shkruan KultPlus. Spektakli do të moderohet nga Ledion Liço, imazhi i të cilit tashmë është bërë pjesë e pandashme e këtij spektakli. Ai rikthehet për të shtatin vit radhazi për të moderuar spektaklin e talenteve.

Në këtë edicion, trajnerë të fëmijëve janë artistët: Miriam Cani,Aleksandër Gjoka, Eneda Tarifa dhe Renis Gjoka. Poashtu, ky show tashmë ka lansuar edhe videon./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme