займ на карту онлайн потребительский кредит

“The Voice Kids” nesër në Prishtinë, kërkojnë talentët e vegjël

14 Shtator, 2017 - 1:14 pm

“The Voice Kids”, tashmë ka filluar të dëgjojë zërat e ëmbël të fëmijëve, të cilët, ata që premtojnë më shumë do të sfidohen në garën e madhe të këtij eventi, shkruan KultPlus.

Të premten, fëmijët e Kosovës mund të tregojnë talentin e tyre para përfaqësuesve të “The Voice Kids”, ku audicioni do të mbahet prej orës 13:00, në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve, te zyret e Top Channel. /KultPlus.com

Të ngjajshme