Bebe Rexha publikon albumin e ri dhe këngën me videoklip ‘Break My Heart Myself’ (VIDEO)

Bebe Rexha më në fund ka publikuar të gjitha këngët e albumit të saj të katërt me radhë, ”Better Mistakes”, shkruan KultPlus.

Albumi përfshin gjithsej 13-të këngë, disa prej të cilave tashmë janë publikuar në versionin Audio e disa prej tyre edhe me videoklipe.

Nga këngët e reja, është publikuar me videoklip kënga “Break My Heart Myself” në bashkëpunim me bateristin e grupit rok “Blink 182”, Travis Barker.

Vetëm pak orë pas publikimit, Rexha ka pranuar mjaft kritika pozitive nga adhuruesit të saj. / KultPlus.com

Taylor Swift publikon këngën e re (VIDEO)

Këngëtarja amerikane Taylor Swift ka publikuar këngën e saj më të re “Call it Whay You Want”.

Kënga, e cila është realizuar pa klip, sipas medieve britanike, i është dedikuar të dashurit të saj, aktorit Joe Alwyn, 26-vjeçar.

Kënga e re u publikua të enjten, gjatë të cilës ajo postoi në Instagram një seri videosh që besohet se i ka realizuar i dashuri i saj./ KultPlus.com